POLMAIS jest autoryzowanym dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego kukurydzy i rzepaku światowego lidera rynku niemieckiej hodowli KWS.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz odmian ziarnowych i kiszonkowych, uzyskujacych jedne z najwyższych wyników w badaniach PDO COBOR-u i PZPK. Co roku oferowane przez nas odmiany sa testowane na zakładanych w całym kraju przez przedstawicieli KWS Polska poletkach pokazowych, na których rolnicy mogą obejrzeć proponowane przez nas odmiany oraz zapoznać się z technologią ich uprawy.

Naszym celem jest fachowe i kompleksowe doradztwo w przedmiocie uprawy i agrotechniki roślin kukurydzy i rzepaku.

Wyróżnia nas wyspecjalizowany zakres działania. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie produkcji - poczynając od optymalnego doboru nasion poprzez ochronę herbicydową, nawożenie, na zbiorach skończywszy. Chcielibyśmy, żeby nasze zaangażowanie i wspólna praca zaowocowały wysokimi plonami i obopólnym zadowoleniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dodatkowe informacje

Za zamówienie minimum 10 j.s mieszańcowych odmian rzepaku ozimego KWS UMBERTO KWS F1 i/lub MARCOPOLOS F1 w POLMAIS w terminie do 15.07.2017 otrzymają Państwo profesjonalną wkrętarkę akumulatorową z akcesoriami Ryobi CSD4130GN.

Za złożenie zamówienia na nawozy dolistne ADOB w POLMAIS oferujemy Państwu rabat w wysokości 5zł do każdej zakupionej jednostki siewnej kukurydzy KWS dla areału, na który zostało zamówione nawożenie dolistne.

Warunkiem uzyskania rabatu jest złożenie zamówienia na  materiał siewny kukurydzy firmy KWS