Adob Mo

Jednoskładnikowy, płynny nawóz dolistny z wysoką zawartością molibdenu. Nawóz Adob ® Mo przeznaczony jest do zasilania upraw szczególnie wrażliwych na niedobór molibdenu: rzepaku, roślin motylkowych i krzyżowych.

Adob Mn

Wieloskładnikowy, płynny nawóz dolistny z wysoką zawartością manganu przyswajalnego dla roślin. Nawóz Adob ® Mn przeznaczony jest do zasilania upraw szczególnie wrażliwych na niedobór manganu: zbóż, rzepaku, ziemniaków i buraków cukrowych.

Adob Bor

Jednoskładnikowy, płynny nawóz dolistny z wysoką zawartością boru. Adob ® Bor jest wysoko skoncentrowanym nawozem dolistnym, przeznaczonym do zasilania upraw szczególnie wrażliwych na niedobór boru: rzepaku, buraków cukrowych i pastewnych, ziemniaków, kukurydzy, roślin strączkowych, lucerny, upraw sadowniczych i warzywniczych.

Adob Cu IDHA

Jednoskładnikowy, płynny nawóz dolistny z wysoką zawartością miedzi w formie łatwo przyswajalnej dla roślin. Nawóz Adob ® Cu IDHA przeznaczony jest do zasilania upraw szczególnie narażonych na niedobór miedzi: zbóż, kukurydzy, ziemniaków, motylkowych, traw, słonecznika, buraków cukrowych.

Adob Zn

Wieloskładnikowy, płynny nawóz dolistny z wysoką zawartością cynku przyswajalnego dla roślin. Nawóz Adob ® Zn przeznaczony jest do zasilania upraw szczególnie wrażliwych na niedobór cynku: kukurydzy, roślin strączkowych, buraków cukrowych, ziemniaków, zbóż i upraw sadowniczych.

Dodatkowe informacje