Premia za wczesne zamówienie nasion rzepaku KWS 2014

Za zamówienie minimum 10 js mieszańcowych odmian rzepaku ozimego KWS, w tym minimum 5 js odmiany HYBRIROCK F1 w ELMAR-MAIS w terminie do 15.07.2014 otrzymają Państwo model akumulatorową wkrętarkę elektryczną Black & Decker model EPC126-XK.

Czytaj więcej...

Klub Plantatorów Kukurydzy KWS cultiVent - zapraszamy!

Jeśli szukają Państwo interesującej, nowoczesnej i aktualnej wiedzy fachowej na temat uprawy kukurydzy i jej wykorzystania, zapraszamy do nowo założonego przez KWS Klubu Plantatorów Kukurydzy cultiVent, do grona rolników zorientowanych na postęp!

Członkowie klubu cultiVent otrzymują drogą elektroniczną aktualne informacje na temat kukurydzy, a na platformie internetowej www.cultivent.pl w szerokim zakresie udostępniamy dostęp do wiedzy na temat jej uprawy.

Czytaj więcej...

PROMOCJA: Prezent i rabat za zamówienie nasion kukurydzy

Za złożenie zamówienia na nasiona kukurydzy do 20 grudnia 2013 oferujemy Państwu rabat za każdą zamówioną jednostkę siewną kukurydzy KWS oraz prezent w postaci kolejnego modelu (1:32) z ekskluzywnej serii maszyn rolniczych (w tym roku jest to kombajn do zbioru kukurydzy JOHN DEERE 7500).

Warunkiem otrzymania rabatu i modelu maszyny rolniczej JOHN DEERE 7500 jest zakup minimum 40 jednostek siewnych kukurydzy KWS u autoryzowanego dystrybutora.

Czytaj więcej...

Zboże ozime 2013/2014 już w sprzedaży!

ELMAR-MAIS oferuje materiał siewny KWS LOCHOW - hodowcy czołowych odmian żyta hybrydowego, pszenicy ozimej, jęczmienia ozimego, pszenżyta ozimego, jęczmienia jarego, pszenicy jarej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zbóż ozimych w sezonie 2013/2014

 
 
 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje